zamknij reklamę
0

JUTRO NA OBÓZ

JUTRO NA OBÓZ

W poniedziałek 20 lutego 2017 zespół rocznika 2006 i 2008 wyjeżdża na obóz zimowy do Kluczborka . Sprawdzone warunki  na pewno przyczynią się znaczący sposób do podniesieniu umiejętności przez naszych młodych zawodników . W czasie pobytu zaplanowano dwie gry sparingowe , odnowę...

0

PODUMOWANIE JAKO CUP 2017 W HRADEC KRALOWE PO CZESKU

PODUMOWANIE JAKO CUP 2017 W HRADEC KRALOWE PO CZESKU

http://fchk.cz/Ostatni-tymy/Zaci/U-11/Clanky/Zimni-JAKO-CUP-2017-ovladla-AC-Sparta-Praha.aspx

0

JUTRO SPARING ODWOŁANY

JUTRO SPARING ODWOŁANY

Jutrzejszy sparing z szkółką polonijną z Londynu odwołany . Trening normalnie o godzinie 12:00 na sztucznym boisku OSiR-u .

0

DRUGI DZIEŃ JAKO CUP 2017

DRUGI DZIEŃ JAKO CUP 2017

Relacja i komplet wyników  z drugiego dnia turnieju niebawem .

0

PIERWSZY DZIEŃ W HRADEC KRALOWE

PIERWSZY DZIEŃ W HRADEC KRALOWE

Pierwszy dzień turnieju JAKO CUP 2017 w Hradec Kralowe pokazał jak duży dystans dzieli nas od rówieśników z Czech . Nasz zespół nawiązał...

0

W SOBOTĘ DO CZECH

W SOBOTĘ DO CZECH

W dniach 11-12 luty 2017 zespół rocznika 2006 będzie uczestniczył w dwudniowym bardzo mocno obsadzonym turnieju w Hradec Kralowe ( Czechy ) ....

0

W ŚRODĘ SPARING Z FALUBAZEM ZIELONA GÓRA

W ŚRODĘ SPARING Z FALUBAZEM ZIELONA GÓRA

W środę w Nowej Rudzie Słupcu rocznik 2006 rozegra mecz sparingowy z rówieśnikami z Zielonej Góry . Początek spotkania o godzinie 16:30 . Zbiórka i wyjazd godzina 15:00 z parkingu przy Szkole Podstawowej nr 6 ( przy Orliku ZG 3 )

0

JUTRO SPARING Z ROCZNIKIEM 2005

JUTRO SPARING Z ROCZNIKIEM 2005

Jutro 7 lutego 2017 w ramach treningu rozegramy grę kontrolną z rocznikiem 2005 . Początek zmagań o godzinie 17:00 na hali w Zespole Gimnazjów nr 3 .

0

ZDOLNY ŚLĄSK 2017

ZDOLNY ŚLĄSK 2017

Nie opadły jeszcze emocje po Memoriale Sławomira Harafa , a już w sobotę 4 lutego zespół rocznika 2006 zagra na następnym bardzo mocno obsadzonym turniejem . Tym razem zagrają na sztucznym boisku pod balonem stadionu olimpijskiego we Wrocławiu . O szczegółach informować będziemy na...

0

WYNIKI DRUGIEGO DNIA MEMORIAŁU SŁAWOMIRA HARAFA

WYNIKI DRUGIEGO DNIA  MEMORIAŁU SŁAWOMIRA HARAFA

25 09:00 CF BIELAWIANKA BIELAWA – ORANJE SPORT KONIN 2:5 26 09:20 CF ZAGŁĘBIE LUBIN – UKS LECHIA II DZIERŻONIÓW 5:1 27 09:40 CF OLYMPIC WROCŁAW – AS MILICZ 6:3 28

0

WYNIKI PIERWSZEGO DNIA MEMORIAŁU

WYNIKI PIERWSZEGO DNIA MEMORIAŁU

Ze zmiennym szczęściem zaliczyły pierwszy dzień Memoriału Sławomira Harafa nasze dwa zespoły .W porannej sesji drugie miejsce w grupie wywalczył pierwszy zespół UKS Lechii Dzierżoniów . Popołudniu już nie było tak dobrze i po pechowo przegranych trzech meczach druga drużyna...

0

KADRA NA MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA

KADRA NA MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA

W zespole UKS Lechia I Dzierżoniów wystąpią : 1.Szerszeń Łukasz 2.Tomaszewicz Karol 3.Pokora Igor 4.Duda Jarosław 5.Flisowski Wiktor 6.Telesiewicz Bartosz 7.Kwinta Szymon 8.Czarnecki Krystian 9.Gocko Wiktor 10.Hajdamowicz Jakub 11.Gara...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij