TYLKO REMIS Z BIELAWIANKĄ

Młodzicy Lechii Dzierżoniów rocznik 2006 w rozegranym meczu ligi Terenowej Młodzika tylko zremisowali z UKS Bielawianką Bielawa 2:2 . Bramki dla naszego zespołu strzelili Wiktoria Kuprowska i Oliwier Szymoniak .

Pierwsza połowa spotkania to spora dominacja naszego zespołu . Jednak sytuacje stworzone pod bramką przeciwnika nie przełożyły się na ilość zdobytych goli i do przerwy prowadziliśmy zasłużenie 2:0 . Druga odsłona meczu to już wyrównany pojedynek , w którym skuteczniejsi byli goście strzelając dwie bramki doprowadzając do remisu . W końcówce spotkania oba zespoły mogły rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść jednak więcej goli już nie padło i mecz zakończył się wynikiem remisowym .

UKS Lechia Dzierżoniów - Tomaszewicz (40 Gaweł ) - Fabian , Duda , Choderny , Pokora ( 35 Kwinta ) , Dziechciowski , Kuprowska ( 45 Hajadmowicz ), Mazik , Szymoniak