Ligowe podsumowania i plan zajęć.

Po kompromitującym występie w Wałbrzychu, remisie ze Świdnicą i wygranej w Żarowie, nasz zespół odniósł trzy bardzo ważne zwycięstwa. W meczu z Orlikiem Kłodzko wygrywamy 2:1, po bramkach Szymona Kwinty Michała Mazika. Kolejny mecz to wyjazd do Boguszowa- Gorce . Po bezbramkowej pierwszej połowie przełamujemy naszą indolencję strzelecką i aplikujemy gospodarzom cztery gole. Wynik otworzył Jasiu Choderny, potem trafienie zaliczył Jarek Duda a w końcówce spotkania dwa trafienia dołożył Oli Szymoniak. W ostatnią sobotę udaliśmy się na mecz z Orlikiem Ząbkowice. Początek spotkania nie nastrajał optymistycznie. Trzy akcje gospodarzy mogły zakończyć się dla naszego zespołu utratą bramki. Po przetrzymaniu naporu przeciwnika uspokoiliśmy grę, czego wynikiem była gol strzelony przez Michała Mazika.  Druga połowa to koncert gry Lechii Dzierżoniów. Wygrywamy 5:0, a swoją drugą bramkę zaliczył Michał Mazik. Strzelcami kolejnych byli Jarek Duda i dwukrotnie Wiktor Gocko. Cieszy składna, mądra i poukładana gra całego zespołu. Był to jak do tej pory najlepszy mecz naszych chłopców. Po sześciu kolejkach jesteśmy na drugim miejscu w tabeli, tuż za Nysą Kłodzko, z którą zmierzymy się już w najbliższą sobotę.

Plan treningów w nadchodzącym tygodniu - poniedziałek, środa. czwartek 16.30 OSiR.

W sobotę(12 maja)  mecz u siebie z Nysą Kłodzko - zbiórka 10,00   OSiR.