PIERWSZA KOLEJKA LIGI MŁODZIKA ZA NAMI

W sobotę 2 września rozpoczęła swoje rozgrywki liga okregowa młodzika. Nasi chłopcy w pierwszym meczu spotkali się z zespołem Górnika Boguszów-Gorce. Spotkanie zakończylo sie wynikiem 4:1 dla Gości. Nasz zespół wystąpił w składzie: Gaweł, Hajdamowicz, Dziechciowski, Flisowski, Fabian, Szymoniak, Duda, Mazik, Telesiewicz.

Wynik nie do końca oddaje przebieg wydarzeń na boisku, pierwszą bramkę tracimy w 20 minucie spotkania i po chwili nie strzelamy rzutu karnego. W drugiej połowie przeciwnik podwyższa na 2:0. W międzyczasie mieliśmy kilka okazji na zdobycie bramki, jednak bardzo dobra postawa bramkarza gości i nasza słaba skuteczność spowodowały, że wynik długo nie ulegał zmianie. Dopiero 57 minucie Oliwier Szymoniak zdobywa kontaktową bramkę. W ostatnich dwóch minutach chcieliśmy mecz zremisować, jednak zostaliśmy skarceni przez zawodników Górnika i mecz zakończył sie naszą porażką różnicą trzech bramek. Mimo przegranej należy zaakcentowć dobrą postawę naszch chłopców. Staraliśmy się rozgrywać akcje ze swojej strefy obronnej, szukaliśmy gry bocznymi sektorami boiska, jednak na przeszkodzie do uzyskania dobrego wyniku stanął dobrze dysponowany bramkarz przeciwnika i brak ławki rezerwowej. Mam nadzieję, że kolejne mecze ukażą duży potencjał naszego zespołu.

We środę wyjeżdżamy na mecz z Basztą Walbrzych. W związku z przesunięciem przez gospodarzy godziny rozpoczęcia spotkania, zbiórka zawodników o godz. 14.15 na stadionie przy ulicy Wrocławskiej. Proszę zabrać żółte stroje, legitymacje szkolne i badania lekarskie. Dla tych co potrzebują klub wystawi zwolnienie ze szkoły .