Porażka z Parasolem.

W dzisiejszym meczu V kolejki ligi wojewódzkiej młodzika przegraliśmy 3:0 z Parasolem Wrocław. Nasi przeciwnicy byli od nas zdecydowanie lepsi w każdym aspekcie sztuki piłkarskiej. Wszystko robili dwa razy szybciej, mimo porównywalnych warunków fizycznych wygrywali większość pojedynków indywidualnych, gra sprawiała im dużą radość i frajdę. My przez 60 minut oddaliśmy jeden celny strzał na bramkę. W czwartek gramy kolejny mecz, który będzie okazją do udowodnienia, że nie zapomnieliśmy jak się gra w piłkę.

Lechia Dzierżoniów: Gaweł, Tomaszewicz, Gocko, Dziechciowski, Fabian, Flisowski, Kuprowska, Duda, Szymczak, Mazik, Szymoniak, Pokora, Kwinta, Hajdamowicz, Choderny.

Plan zajęć:

15.04. poniedziałek - 16.30 trening

17.04. środa - 15.00 trening

18.04. czwartek - mecz z Orłem Ząbkowice, zbiórka o 16.30 OSiR.