Pracowita sobota - turniej w Brzegu.

W sobotę 27 stycznia reprezentacja rocznika 2006 weźmie udział w Turnieju o Puchar Akademii Piłkarskiej BTP Stal Brzeg.

Na turniej zostali powołani:

1. Karol Tomaszewicz

2. Jarosław Duda

3. Victor Dziechciowski

4. Jan Fabian

5. Oliwier Szymoniak

6. Michał Mazik

7. Bartosz Telasiewicz

8. Wiktor Flisowski

9. Jakub Hajdamowicz

10. Jan Choderny

W zawodach oprócz naszego zespołu wystąpią następujące kluby: BTP Stal Brzeg , MKS Kluczbork, Polonia Trzebnica, Pogoń Prudnik i NKS Start Namysłów.

Wyjazd w sobotę rano o godz. 6.30 z parkingu marketu "ALDI". Proszę zabrać legitymacje szkolne (dowody tożsamości) i klubowe dresy. Gramy w niebieskich strojach. W ramach wpisowego ( 30 zł ) chłopcy dostaną obiad, słodki poczęstunek i wodę. Powrót przewidziany jest około godz. 16 . Pytania proszę kierować do trenera - numer telefonu 726 210 248.