Sportowa niedziela.
W niedzielę 12 sierpnia chłopcy z rocznika 2006 rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem udaliśmy się do Lubina, gdzie spotkaliśmy się z drużyną miejscowego Zagłębia, grającą na co dzień w II Dolnośląskiej Lidze Młodzika. Początek spotkania bardzo dobry w wykonaniu naszego zespołu. Dobra, konsekwentna, pełna polotu i zaangażowania gra naszych chłopców spowodowała, że po 30 minutach prowadziliśmy z grającym w wyższej lidze przeciwnikiem 5:0. Zmęczenie i zmiany przeprowadzone w końcówce spotkania skutkowały utratą trzech bramek. Należy jednak dodać, że rozluźnienie i brak koncentracji nie pozwoliły nam wykorzystać przynajmniej kilku stuprocentowych okazji do powiększenia dorobku bramkowego.
UKS "Lechia" Dzierżoniów - "Zagłębie"II Lubin 5:3 Bramki: Oliwier Szymoniak - 2, Jakub Styga, Michał Mazik, bramka samobójcza.
Skład:Tomaszewicz,Gaweł,Hajdamowicz,Fabian,Choderny,Styga,Szymoniak,Duda,Flisowski,Mazik,Bełtowski,Kwinta,Gocko,
Pokora.
Po meczu zawodnicy wraz z liczną grupą towarzyszących im Rodziców udali się na mecz Ekstraklasy pomiędzy
Zagłębiem Lubin i Jagielonią Białystok.
                                                                        S.Wróbel