TURNIEJ W POLKOWICACH

W niedzielę 13 września 2015 zespół rocznika 2006 uczestniczył w Turnieju o Puchar Burmistrza tego miasta . Ekipa Pawła Jędrowskiego nie zaprezentowała się zbyt dobrze i z pięciu spotkań wygrała tylko raz , pokonując po dwóch bramkach Michała Mazika i Jarosława Dudy oraz jednej Bartka Telesiewicza zespół Poloni Środa Śląska 5:1 . W pozostałych meczach niestety zchodziliśmy z boiska pokonani . Ostatecznie zespoł uplasował się na 8 pozycji na dziesięć zespołów . Najlepszą ekipą okazał się Parasol Wrocław pokonując w wielkim finale Polonię-Stal Świdnicę . Trzecie miejsce przypadło Zagłębiu Lubin , które pokonało po rzutach karnych KS Polkowice .

Komplet wyników :

Korona Wschowa - UKS Lechia Dzierżoniów   5:1 ( Duda )

KS Polkowice - UKS Lechia Dzierżoniów   3:1 (Mazik )

Polonia Środa Śląska - UKS Lechia Dzierżoniów 1:5 ( 2xDuda , 2x Mazik , Telesiewicz )

Zagłębie Lubin - UKS Lechia Dzierżoniów 3:0

mecz o 7 miejsce Amico Lubin - UKS Lechia Dzierżoniów  2:1 (Duda)

Galerię zdjęć można zobaczyć na stronie KS Polkowice   http://kspolkowice.pl/gallery/turniej-pilkarski-u-10-13-09-2015-r/