PIERWSZY DZIEŃ W HRADEC KRALOWE

Pierwszy dzień turnieju JAKO CUP 2017 w Hradec Kralowe pokazał jak duży dystans dzieli nas od rówieśników z Czech . Nasz zespół nawiązał walkę tylko w jednym meczu przegrywając z FK Pardubice 3:6 . W meczu ze Spartą Praga do połowy spotkania też nie wyglądało to źle i na tablicy widniał wynik remisowy 1:1 . Końcówka należała jednak zdecydowanie do zespołu ze stolicy Czech i przegraliśmy to spotkanie 1:7 . W dwóch pozostałych spotkaniach dostaliśmy bardzo dobra lekcję futbolu będąc dużo słabszym zespołem od Interu Bratysława i FC Slovacko . Jutro od samego rana kolejne cztery mecze z zespołami wydaje się w naszym zasięgu , ale wszystko okaże się dopiero jutro .

Plan na niedzielę 12 lutego 2017

6:15 pobudka

6:30 śniadanie

7:10 wyjazd z hotelu

8:02 pierwszy mecz drugiego dnia w hali Predmerice

13:00 obiad

15:30 zakończenie turnieju

15:45 wyjazd

18:00 planowany przyjazd do Dzierżoniowa

Wielkie podziękowania dla firmy Metalis Polska za dofinansowanie i wsparcie przy organizacji tego wyjazdu .