Porażka ze Śląskiem.

Nie udał się nasz sobotni wyjazd do Wrocławia. Po dość wyrównanym spotkaniu przegrywamy 0:1 , po bramce straconej w końcówce spotkania. Rzut wolny sprzed linii pola karnego, odbita piłka trafia pod nogi niepilnowanego zawodnika Śląska i tracimy bramkę w sytuacji, której można było uniknąć. Mecz walki, każda ze stron miała swoje sytuacje, przeciwnik jedną wykorzystał i po meczu. Szkoda, ale chłopcy dali z siebie tyle ile mogli w tym dniu dać. A w sobotę kolejny mecz i będziemy szukać punktów na zespole FC Academy Wrocław.

UKS "Lechia" Dzierżoniów:

Gaweł,Tomaszewicz ,Gocko, Dziechciowski, Fabian, Flisowski, Duda, Mazik, Szymczak, Kuprowska, Szymoniak, Pokora, Kwinta, Choderny, Szafrański, Hajdamowicz.

Wyniki II kolejki:

Górnik Wałbrzych - Parasol Wrocław   1:2

Górnik NM Wałbrzych - Śląsk III Wrocław   1:2

FC Wrocław Akademy - Orzeł Ząbkowice   5:2

WKS Śląsk Wrocław - Lechia Dzierżoniów   1:0

Treningi  w tym tygodniu: poniedziałek 16.30 , czwartek 17.30. Sobota mecz z FC Academy Wrocław 13.00

S Wróbel