Szkoda punktów.

Sobotni mecz ze Śląskiem III Wrocław nie przyniósł nam korzyści punktowych. Przegrywamy po bramce straconej w 53 minucie w wyniku kontry zawodników ze stolicy Dolnego Śląska.  Mimo momentami sporej przewagi i stworzeniu kilkunastu dobrych sytuacji bramkowych nie potrafimy zdobyć bramki. Mała skuteczność jest obecnie  największą bolączką naszego zespołu. Nasza gra obronna wygląda poprawnie, stwarzamy okazje do  strzelenia bramki, jednak w najważniejszej chwili brakuje determinacji, skupienia, "zimnej głowy". Mamy tydzień na poprawę jakości gry i zwiększenie efektywności.

UKS "Lechia" Dzierżoniów" - Śląsk II Wrocław   0:1

Lechia Dzierżoniów: Tomaszewicz, Gaweł, Gocko, Dziechciowski, Fabian, Flisowski, Mazik, Duda, Kuprowska, Styga, Szymoniak, Gaweł Filip, Kujtkowski, Bełtowski, Hajdamowicz, Kwinta, Pokora, Choderny, Szafrański, Szymczak.

Aktualna tabela na portalu "Łączy nas piłka".

Plan treningów:

poniedziałek 16.30 - OSiR

środa - 15.00 OSiR

czwartek 17.30 - OSiR

niedziela - mecz wyjazdowy z Parasolem Wrocław, zbiórka 11.30 OSiR. Mecz godz. 13.30