Trzy punkty ze Szczawnem.

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe, w którym pokonaliśmy MKS Szczawno Zdrój w stosunku 2:1.  Bramki dla nas zdobyli Michał Mazik(15 min.) i Szymon Kwinta,(43 min.). Był to mecz, w którym popełniliśmy bardzo dużo błędów indywidualnych w każdej formacji i tylko szczęściu oraz postawie zawodników ze Szczawna możemy zawdzięczać, że zainkasowaliśmy trzy punkty. Kilkanaście niewykorzystanych sytuacji do strzelenia bramki spowodowało nerwową końcówkę . Może wpływ na taki stan rzeczy ma zmęczenie długim sezonem, który kończymy 11 listopada w Wałbrzychu.

Plan zajęć w tym tygodniu:

poniedziałek 6.11. - trening 16.30

czwartek  9.11. - trening 16.30

sobota 11.11. - mecz z Gwarkiem Wałbrzych o godz.11.00.  Zbiórka OSiR godz.9.00.