Wygrana w Żarowie.

W zakończonym dwie godziny temu meczu, nasz zespół pokonał w trzeciej kolejce ligi okręgowej młodzika drużynę Zjednoczonych Żarów 4:0 (1:0). Pierwszą bramkę pięknym strzałem z lewej nogi w 20 minucie zdobył Oliwier Szymoniak.Na 2:0 w 46 minucie podwyższył po indywidualnej akcji Michał Mazik. 55 minuta i kolejna bramka naszego zespołu. Z dystansu uderza Jarek Duda i piłka ląduje w bramce interweniującego młodego bramkarza z Żarowa. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, po efektownym rajdzie swojego drugiego gola zdobywa Oli Szymoniak, ustalając wynik spotkania.

Zagraliśmy całkiem dobry mecz, bramkarze zdecydowanie wypełnili swoje zadanie, tak Karol Tomaszewicz jak i Olek Gaweł swoimi interwencjami uratowali zespół przed stratą bramki. Pozostali zawodnicy starali się kreować akcje ofensywne dokładnie rozgrywając piłkę, utrzymując  się w jej posiadaniu. Często kończyliśmy nasze działania  ofensywne strzałami z dystansu i tylko źle nastawione celowniki nie pozwoliły nam poprawienie naszego ujemnego bilansu bramkowego (9:0 w Wałbrzychu). Na koniec jeszcze raz chciałem zwrócić uwagę na poprawną grę całej linii obrony. Gratulacje dla całej drużyny za dobrze wykonaną pracę.

Zespół wystąpił w składzie: Tomaszewicz, Dziechciowski, Fabian, Choderny, Hajdamowicz, Szymoniak, Duda, Kwinta, Mazik, Gaweł, Bełtowski, Pokora, Gocko, Styga, Flisowski.