Z Fc Academy na remis.

Nie udało się zdobyć kompletu punktów w meczu z FC Academy Wrocław. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu padł wynik bezbramkowy. Pierwsza połowa toczyła się z lekką przewagą przeciwnika, to zespół z Wrocławia częściej był przy piłce i dyktował warunki gry. Czystych pozycji do strzelenia bramki nie stworzyli, ale sprawniej operowali piłką , przez co straciliśmy dużo zdrowia starając się tę piłkę odebrać. W drugiej połowie gra się wyrównała, a w końcówce spotkania mieliśmy okazje do strzelenia zwycięskiej bramki. Gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Należy się cieszyć z punktu i czekać na kolejny mecz. Po trzech kolejkach widać różnicę w poziomie między ligą okręgową i ligą wojewódzką, awans dał nam  możliwość rywalizowania z naprawdę dobrymi zespołami, co z pewnością przyczyni się do podniesienia umiejętności wszystkich naszych zawodników.

UKS "Lechia" Dzierżoniów: Gaweł, Tomaszewicz, Gocko, Dziechciowski, Fabian, Flisowski, Mazik, Kuprowska, Szymczak, Choderny, Duda, Szymoniak, Szafrański, Hajdamowicz, Kwinta, Styga, Pokora, Bełtowski.

Za tydzień kolejny mecz w roli gospodarza, naszym przeciwnikiem będzie Śląsk III Wrocław.

Treningi w tym tygodniu bez zmian - poniedziałek 16.30 , środa 16.30 , czwartek 17.30.