Baszta zdobyta.

Pierwszy mecz w sezonie 2018/2019 rozegraliśmy w Wałbrzychu z tamtejszą Basztą. Wcześniejsze wyjazdowe mecze z tym zespołem kończyły się naszymi wysokimi porażkami. Tym razem środowe popołudnie wyglądało troszeczkę inaczej.Pełna dominacja na boisku w każdym aspekcie gry, pozwoliła na strzelenie sześciu bramek przy zachowaniu czystego konta. Wynik 6:0 cieszy, mądre granie "do przodu", utrzymywanie się przy piłce mimo trudnych warunków do grania(twarde, nierówne  boisko), skuteczna gra w defensywie pozwoliły na zdobycie pierwszych trzech punktów.

Strzelcy bramek:1:0 Duda 19', 2:0 Kuprowska 26', 3:0 Szymoniak 31', 4:0 Szymoniak 39', 5:0 Dziechciowski 43', 6:0 Duda 49'.

W sobotę mecz z Górnikiem Wałbrzych. Zbiórka OSiR godz. 10.00. Proszę zabrać nowe stroje i legitymacje szkolne.