Trzy punkty z Górnikiem NM Wałbrzych.

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy pierwszy mecz w sezonie 2018/2019 występując w roli gospodarza. Naszym rywalem była drużyna Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, która występuje w naszej lidze grając rocznikiem 2007 i 2008. Może widoczna przewaga w warunkach fizycznych była powodem braku odpowiedniej koncentracji i zaangażowania w pierwszych minutach spotkania. Dopiero po dwudziestu minutach "męczarni' udało nam się strzelić pierwszą bramkę, którą strzeliła wyróżniająca się nie tylko dzisiaj nasza "Królowa Środka Pola" Wiktoria Kuprowska. Wynik 9:0 cieszy, kolejne punkty również.

Sklad: Tomaszewicz, Dziechciowski, Fabian,Choderny, Mazik, Styga, Kuprowska, Duda, Szymoniak, Kwinta, Hajdamowicz, Flisowski, Szafrański.

Bramki: 1:0 Kuprowska 21', 2:0 Szymoniak 22', 3:0 Szymoniak 24', 4:0 Fabian 30', 5:0 Szymoniak 35', 6:0 Kuprowska 41',

7:0 Mazik 43', 8:0 Kuprowska 46', 9;0 Kuprowska 49' .

Następny  mecz wyjazdowy z Górnikiem Boguszów Gorce 15 września 2018r.

Bardzo dziękuję licznie zgromadzonym Rodzicom. To dla Was gramy.